SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 18.06.2018 16:11
 
Lista beneficiarilor din VASLUI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ababei G Vasilică  OŞEŞTI  VS  Ababei V Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIHAI EMINESCU', SAT OȘEȘTI  OŞEŞTI
2  Albu V Alexandra  FLOREŞTI  VS  Parnea C Cătălin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT POIENEȘTI  POIENEŞTI
3  Alecsandru C Geanina  POGONEŞTI  VS  Alecsandru V Denisa Adriana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DIMITRIE NEGRUȚIU', SAT POGONEȘTI  POGONEŞTI
4  Alexa I Alina  LAZU  VS  Alexa C Monica-Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT GHERGHEȘTI  GHERGHEŞTI
5  Amariei D Dumitru  RAFAILA  VS  Amariei D Sebastian Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ANDONE CUMPĂTESCU', SAT RAFAILA  RAFAILA
6  Amariei D Petru Sorin  RAFAILA  VS  Amariei P Petru Sorin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ANDONE CUMPĂTESCU', SAT RAFAILA  RAFAILA
7  Anton V Adrian  BUDA  VS  Anton A Ștefan Adrian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ALEXANDRU VLAHUȚĂ', SAT ALEXANDRU VLAHUȚĂ  ALEXANDRU VLAHUŢĂ
8  Antonache I Iuliana  POIENEŞTI  VS  Antonache M Ianis Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT POIENEȘTI  POIENEŞTI
9  Apenei N Ciprian-Cristian  GURA IDRICI  VS  Apenei C Denisa-Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VENIAMIN COSTACHI', SAT ROȘIEȘTI  ROŞIEŞTI
10  Ardare N Gheorghiţă Daniel  TĂCUTA  VS  Ardare G Cosmin Andrei  LICEUL 'ȘTEFAN CEL MARE', SAT CODĂEȘTI  CODĂEŞTI
11  Asoltanei N Mariana  DRAGOMIREŞTI  VS  Asoltanei A Adrian Sebastian  LICEUL TEHNOLOGIC, SAT VLADIA  VLADIA
12  Bandrabur E Violeta  GHERGHEŞTI  VS  Jirebie D Radu-Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT GHERGHEȘTI  GHERGHEŞTI
13  Bangău I Adriana  DELENI  VS  Matei V Claudiu  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT DELENI  DELENI
14  Beșleagă G Constantin  GÂRCENI  VS  Beșleagă C Simona-Maria-Violeta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT GÂRCENI  GÂRCENI
15  Boboc G Camelia  BĂDEANA  VS  Boboc C Adrian Petrișor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT TUTOVA  TUTOVA
16  Bordeianu V Gina  FRUNTIŞENI  VS  Lunca V Alina Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GENERAL AVIATOR INGINER GHEORGHE NEGRESCU', SAT FRUNTIȘENI  FRUNTIŞENI
17  Broatic C Constantin  OŞEŞTI  VS  Broatic C Alberto-Ștefan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIHAI EMINESCU', SAT OȘEȘTI  OŞEŞTI
18  Buligă I Lăcrămioara-Petronela  ARMĂŞOAIA  VS  Buligă L Andreea-Mihaela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT PUNGEȘTI  PUNGEŞTI
19  Bursuc S Sînziana  MICLEŞTI  VS  Ciubotă G Ștefania Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ȘTEFAN CEL MARE', SAT MICLEȘTI  MICLEŞTI
20  Buză I Gelu  FUNDU VĂII  VS  Buză G Ionela-Alexia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT GHERGHEȘTI  GHERGHEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum