SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 18.06.2018 16:11
 
Lista beneficiarilor din BOTOȘANI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ababei D Ioan  CODRENI  BT  Ababei I Cristina-Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MILEANCA  MILEANCA
2  Acasandrei V Maria  MÂNDREŞTI  BT  Acasandrei C Darius Andrei  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VLADENI  VLĂDENI
3  Acasandri D Dorin  DIMITRIE CANTEMIR  BT  Acasandri D Dorin-Ionuţ  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AVRĂMENI  AVRĂMENI
4  Acasandri G Ionela  TIMUŞ  BT  Acasandri G Denis-Marian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AVRĂMENI  AVRĂMENI
5  Aciobăniţei M Alina-Elena  POMÂRLA  BT  Bortă C Carina-Iasmina  LICEUL TEORETIC 'ANASTASIE BASOTA' POMIRLA  POMÂRLA
6  Aciobăniței V Maria  CRISTEŞTI  BT  Aciobăniței Cornel-Marian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 CRISTEŞTI  CRISTEŞTI
7  Aciobăniță C Mihaela  CRISTEŞTI  BT  Aciobăniță M Lorena-Adriana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 CRISTEŞTI  CRISTEŞTI
8  Acujboae M Marcel  LOZNA  BT  Acujboae M Maria-Florentina  SCOALA GIMNAZIALA 'GH. POPOVICI’’ LOZNA  LOZNA
9  Adincu C Laura  DIMĂCHENI  BT  Brinzila V Adrian-Constantin  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DIMACHENI  DIMĂCHENI
10  Adomnoae D Dumitru  CIŞMĂNEŞTI  BT  Adomnoae D Anca Gabriela  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DOBIRCENI  DOBÂRCENI
11  Airinei G Luminița  LOZNA  BT  Airinei V Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA 'GH. POPOVICI’’ LOZNA  LOZNA
12  Albu G Constantin  GORBĂNEŞTI  BT  Albu C Andrei-Mihai  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GORBANESTI  GORBĂNEŞTI
13  Alexandru N Andrei-Neculai  FUNDU HERŢII  BT  Alexandru A Elisei-Andrei  SCOALA GIMNAZIALA 'IOAN MURARIU’’ CRISTINESTI  CRISTINEŞTI
14  Alexuță S Cristina  CRISTEŞTI  BT  Alexuță R Mihail  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 CRISTEŞTI  CRISTEŞTI
15  Amarandei V Valerică  AVRĂMENI  BT  Amarandei V Marta  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AVRĂMENI  AVRĂMENI
16  Andrei V Amalia  BOTOŞANI  BT  Stoica I Larisa Cerasela  LICEUL PEDAGOGIC 'NICOLAE IORGA' BOTOSANI  BOTOŞANI
17  Angheluș S Mihai  POIANA  BT  Angheluș M Mihai Gabriel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'GHEORGHE COMAN’’ BRĂEŞTI  BRĂEŞTI
18  Anibah G Gheorghe  DIMĂCHENI  BT  Anibah G Andreea-Luminita  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DIMACHENI  DIMĂCHENI
19  Anuşca V Nicoleta-Simona  VLĂDENI  BT  Anuşca V Sebastian-Ştefănuţ  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VLADENI  VLĂDENI
20  Apachiței D Daniela  CONCEŞTI  BT  Apachiței S Robert-Alvaro  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CONCEŞTI  CONCEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum