SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 18.06.2018 16:11
 
Lista beneficiarilor din BRĂILA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ali Cocuta  ŞUŢEŞTI  BR  Baciu L Florin Alin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞUŢEŞTI  ŞUŢEŞTI
2  Avram N Florentina  ŞUŢEŞTI  BR  Avram S Demir Danut  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞUŢEŞTI  ŞUŢEŞTI
3  Baciu A Nicu  STĂNCUŢA  BR  Baciu N Francesca-Georgiana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ STĂNCUŢA  STĂNCUŢA
4  Baciu I Viorel  ŞUŢEŞTI  BR  Baciu V Aurelia-Sidonia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞUŢEŞTI  ŞUŢEŞTI
5  Baghiu Eulalia  URLEASCA  BR  Mitrea L Florin Vasile  ŞCOALA GIMNAZIALĂ URLEASCA  URLEASCA
6  Balaur Marioara  BERTEŞTII DE JOS  BR  Marinescu T Alexandra Stefania  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BERTEŞTII DE JOS  BERTEŞTII DE JOS
7  Barbu G Nina Lenuta  ŞUŢEŞTI  BR  Barbu N Cornelia Stefania  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞUŢEŞTI  ŞUŢEŞTI
8  Bivolaru Stela  BERTEŞTII DE JOS  BR  Bivolaru Mirela Cristina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SPIRU HARET  SPIRU HARET
9  Bobe N Geanina  CUZA VODĂ  BR  Bobe A Nelu  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CUZA VODĂ (STĂNCUTA)  CUZA VODĂ
10  Boboc Gheorghe  SPIRU HARET  BR  Boboc G Cosmin Nicusor  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BERTEŞTII DE JOS  BERTEŞTII DE JOS
11  Burduja A Mariana-Vasilica  BAIA MARE  MM  Cuzic Andrei-Laurențiu  ŞCOALA GIMNAZIALĂ STĂNCUŢA  STĂNCUŢA
12  Băcică Constantina Georgeta  VĂDENI  BR  Băcică V Ștefania Alexandra  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VĂDENI  VĂDENI
13  Constantin Dumitrache  SPIRU HARET  BR  Constantin M Stefania Adriana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SPIRU HARET  SPIRU HARET
14  Constantin Mihaela Georgiana  BALDOVINEŞTI  BR  Constantinescu I Denisa Georgelia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VĂDENI  VĂDENI
15  Constantin Tița  VĂDENI  BR  Constantin M Andreea Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VĂDENI  VĂDENI
16  Copaie D Florentina  CUZA VODĂ  BR  Copaie F Valentin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CUZA VODĂ (STĂNCUTA)  CUZA VODĂ
17  Croitoru Florica  SPIRU HARET  BR  Croitoru G Mirel Mihaita  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SPIRU HARET  SPIRU HARET
18  Dinu Vasilica  PIETROIU  BR  Dinu M Denis Cristian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VĂDENI  VĂDENI
19  Done Ionela Catalina  SILISTRARU  BR  Lupu M Antonia Parascheva  ŞCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN  TRAIAN
20  Dumitru Roxana  TRAIAN  BR  Rusu M Alessia Florina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN  TRAIAN
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum