SISTEM EDUCATIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achizitionarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCATIEI SI CERCETARII - WWW.EDU.RO MINISTERUL COMUNICATIILOR SI TEHNOLOGIEI INFORMATIEI - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe județ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista solicitanților eligibili
Data ultimei actualizări: 03.06.2010 12:00
 
Lista solicitanților eligibili pentru SCOALA CU CL I-VIII RADENI din JUDETUL VASLUI
 
 
Index Numele solicitantului Beneficiază de ajutor financiar? Localitatea de domiciliu Județul de proveniență Numele elevului minor reprezentat Unitatea școlară Localitatea
1  Andrei V Maricica  DA  POPESTI  VS  Andrei I Lavinia-Maria  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
2  Besliu G Violeta  DA  BABUTA  VS  Ciobanu I Ionela-Alexandra  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
3  Busuioc G Oana  DA  RADENI  VS  Busuioc O Ionela-Bianca  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
4  Busuioc G Polixenia  DA  RADENI  VS  Busuioc G Lenuta  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
5  Calin V Tudorita  DA  RADENI  VS  Calin V Mariana  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
6  Ciorpac C Constantin  DA  CIUPERCA  VS  Ciorpac C Marina-Liliana  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
7  Ciorpac C Gheorghita  DA  SEMENEA  VS  Ciorpac G Georgiana  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
8  Ciorpac C Ionel  DA  SEMENEA  VS  Ciorpac I Andreea-Lavinia  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
9  Cojoc G Lenuta  DA  RADENI  VS  Cojoc L Razvan-Vladut  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
10  Cojoc T Marinela-Ana  DA  RADENI  VS  Cojoc I Alexandru-Trandafir  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
11  Cojoc G Petronela  DA  RADENI  VS  Cojoc P Ramona-Vasilica  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
12  Danu D Doru-Dumitru  DA  TULESTI  VS  Danu D Daniel  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
13  Dumitrica V Geanina  DA  RADENI  VS  Birzu M Denisa-Catalina  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
14  Dumitrica G Nicoleta  DA  RADENI  VS  Dumitrica I Andreea  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
15  Ghinda P Paula  DA  RADENI  VS  Ghinda V Razvan-Alexandru  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
16  Ghiorghiu C Ginoveva  DA  TULESTI  VS  Ghiorghiu M Roxana-Georgiana  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
17  Grosu V Margareta  DA  RADENI  VS  Grosu C Florin-Sebastian  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
18  Hantalus V Maricica-Olga  DA  TULESTI  VS  Hantalus V Cosmin  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
19  Lazar V Iulian  DA  RADENI  VS  Lazar I Laurentiu-Ionut  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
20  Lazar N Margareta  DA  RADENI  VS  Lazar M Ionela-Mihaela  SCOALA CU CL I-VIII RADENI  RADENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum